PŘEBOR PRAHY DRUŽSTEV DOSPĚLÝCH 2023


Po Novém roce se rozběhne nejdůležitější a nejzajímavější soutěž celého šachové sezóny - Přebor Prahy družstev dospělých (neboli Družstva 2023). Naše A družstvo hraje v I. třídě ve skupině KS 1.1.2, Béčko ve III. třídě ve skupině KS 3.1.2., Céčko také ve III. třídě ve skupině KS 3.2.1.

Už teď je známo rozlosování soutěže, tedy kdo s kým, kdy a kde hraje. Rozlosování najdete na webu Pražského šachového svazu (PŠS) zde: https://prazskysach.cz/dospeli/druzstva/
Tam se dá stáhnout kalendář všech zápasů v Excelu, z něho lze vyfiltrovat naše zápasy. Jsou tam i adresáře hracích místností (HM) všech družstev.


Zde najdete přehledy zápasů pro ŠK Bohnice - pro všechna družstva, Áčko, Béčko, Céčko; naše soupisky.

Soutěž je určena především dospělým, ale jak známo, v šachu mohou žáci a mládež hrát i soutěže dospělých. Takže i my rádi zapojíme do soutěží naši mládež, která nám pomohla už v minulých letech.

Prosím hráče, ať kontaktují své kapitány (A - K. Hořínek, B - M. Petras, C- D. Židlický) a nahlásí, ve kterých zápasech mohou nastoupit.

První zápas se hraje 9. ledna 2023, hned ve druhém kole hrají 19. ledna 2023 všechna naše družstva najednou - nasadíme všechny síly a postavíme 24 hráčů ve stejný den - zvládneme to? Ano! ;-)


Přeji vám mnoho zdaru a krásných tahů v soutěži!

Milan Petras